Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
Paweł Mykietyn, fot. A. Schreyner
GaleriaPaweł Mykietyn, fot. A. Schreyner

Z każdym dniem coraz bliżej do rozpoczęcia jubileuszowej, dziesiątej edycji Nostalgia Festival Poznań 2017. Z oddali słychać dźwięki Pawła Mykietyna, Bartłomieja Wąsika i Barbary Kingi Majewskiej oraz Johna Pottera z projektem Amores Pasados. W tym roku w muzycznym skupieniu połączy nas idea „Pieśni wspólnej”, wokół której osnuty jest program dwóch wieczorów koncertowych, kilkunastu pokazów filmowych, spotkań z artystami i innych festiwalowych wydarzeń.

Odbierz bezpłatną wejściówkę

Na dwa wieczory koncertowe odbywające się w Auli Artis obowiązują bezpłatne wejściówki, które już od dziś można odbierać w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka 44. Wstęp do café-chantant, w którą zamieni się siedziba Fundacji Malta również na podstawie bezpłatnych wejściówek. Druga pula wejściówek będzie dostępna 13 listopada.

Na pokazy filmowe w ramach programu Filmowa Pieśń Wspólna oraz spotkania z artystami wstęp jest wolny. Na spektakl taneczny Partita 1 obowiązują bezpłatne zapisy: zapisy@malta-festival.pl. Szczegóły dotyczące wstępu na wydarzenia festiwalowe w zakładce BILETY.

Rozmawiaj, rozmyślaj, pisz o pieśni

Trwa nabór na bezpłatne Warsztaty Krytyki Muzycznej z Meakulturą. Do udziału zapraszamy studentów kierunków muzycznych i humanistycznych oraz wszystkich, którzy pasjonują się muzyką i pragną pochylić się nad tematem pieśni wspólnej. Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać na adres: zapisy@malta-festival.pl do piątku 10 listopada, w tytule wiadomości wpisując: „warsztaty krytyki muzycznej z Meakulturą”.