Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
Galeria

Cykl filmów poświęconych różnym obliczom muzyki, gdzie bohaterem pierwszego planu jest śpiew ujęliśmy w programie Filmowa Pieśń Wspólna. Już dzisiaj o 18:00 „Takich pieśni sobie szukam” film dokumentalny o odnalezionej miłości do wspólnego śpiewu młodych ludzi z miast i śpiewaków z ukraińsko-białoruskich wsi. W trasę koncertową z Led Zeppelin w ostatnim tygodniu tournée zespołu po Stanach wyruszymy o 18:40 w filmie „Pieśń pozostaje ta sama”. O 21:00 zobaczymy dzieło głęboko nasycone symboliką i mistycyzmem – „Krzyk” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Film jest mroczną i niepokojącą opowieścią o obdarzonym niezwykłymi zdolnościami pensjonariuszu zakładu dla umysłowo chorych, który wywiera destrukcyjny wpływ na młode małżeństwo.

Bezpłatne pokazy odbywają się w siedzibie Fundacji Malta przy ul. Ratajczaka 44, szczegółowy harmonogram dostępny na www.nostalgiafestival.pl.

Filmowa Pieśń Wspólna potrwa do 15 grudnia